Kryefaqja  Instaloni Toolbarin

Albeu Toolbar - Qëndro i lidhur me ne dhe merr shumë më shumë!
Lajmet e fundit nė kompjuterin tuaj
Merrni lajmet e fundit direkt nė kompjuterin tuaj. Ndiqni zhvillimet e fundit nga vendi, bota, sporti, bota e yjeve; nė momentin kur ato ndodhin, s'ka rėndėsi se cilėn faqe jeni duke e vizituar
Radio Online
Dėgjoni mbi 50 radio stacione shqiptare dhe tė huaja direkt nga toolbari. Nė njė anė ju punoni nė kompjuter ose lundroni nė internet, nė anėn tjetėr dėgjoni radion qė doni
Kutia e kėrkimit nga Google
Kėrko Uebin, faqėn tonė, dhe makina tjera tė dobishme, pa u detyruar tė mbyllish faqen qė je duke e vizituar. Nė "Address Bar" shkruani fjalėn qė doni dhe tė gjitha rezultatet i keni aty
Lidhjet zgjidhur me dorė
Kontrollo tė gjitha faqet nė Ueb, dhe ndaj lidhjet mė tė mira me ne

Përmban Fshirës
Kushtet e domosdoshme të sistemit
Microsoft Windows 2000/XP

Versione tjera: Firefox 1.0.1+